Smokemaster ST dymová zástena

Dymová zástena Smokemaster slúži na ohraničenie dymu a splodín horenia v navrhnutom dymovom úseku a zabraňuje tým nekontrolovanému rozšíreniu požiaru do ďalších úsekov. Je certifikovaná v súlade s normou EN 12101-1 a spĺňa klasifikačnú triedu D120.

Zástena Smokemaster ST je vhodná na inštaláciu do väčšiny priemyselných i komerčných objektov.

Materiál pevnej dymovej zásteny SmokeMaster ST sa skladá z tkaniny zo sklených vlákien, ktorá je pokrytá PU hrúbky 0,4mm so špecifickou hmotnosťou 490g/m2 so stehmi z kevlarovej priadze a so závažím, ktoré pomáha udržať tkaninu napnutú.

Výhody:

  • Vysoký výkon – Dymová zástena je navrhnutá tak, aby odolala teplote až 600 ºC počas doby až 120 minút.
  • Certifikovaný výkon – Zástena bola testovaná v akreditovaných laboratóriách tretej strany a certifikovaná podľa požiadaviek normy EN 12101-1, nesie označenie CE a spĺňa klasifikačnú triedu D120. Tkanina bola testovaná podľa EN 13501-1.
  • Veľkosť - Dymové zásteny sa vyrábajú v dĺžke od 1 500 mm, maximálna dĺžka nie je obmedzená, dĺžka spustenia zásteny sa pohybuje od 500 mm do 8 000 mm.

Projektová podpora

Radi Vám poskytneme projektové služby a špeciálnu službu pre-order. Kontaktujte nás, prosím, pre viac informácií týkajúcich sa používania, špecifikácie, inštalácie a servisu jednotiek Smokemaster ST.

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited