Apollo - systém bežného denného vetrania a odvodu tepla a splodín horenia v prípade požiaru

Apollo zodpovedá požiadavkám normy ČSN EN 12101-2. Zariadenie je vhodné na odvetranie priemyselných i komerčných budov. Jeho verzia s polykarbonátovými krídlami prepúšťa svetlo a môže tak slúžiť na prirodzené presvetlenie budovy.

Výhody:

  • Široké možnosti využitia – Apollo je klasifikované ako zariadenie s dvojitou funkciou – môže slúžiť ako na bežné denné vetranie, tak na odvod tepla a splodín horenia v prípade požiaru. Väčšinou sa inštaluje na strechu. Verzia s polykarbonátovými krídlami prepúšťa svetlo a môže slúžiť na prirodzené presvetlenie budovy. Je k dispozícii buď na elektrické alebo pneumatické ovládanie.
  • Efektívnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom - Apollo je aerodynamicky veľmi efektívne zariadenie. Tesniaci systém je tvorený profilmi EPDM, ktoré minimalizujú únik vzduchu.
  • Ľahká inštalácia – Apollo sa dodáva skompletizované, vďaka variabilite základných profilov je vhodné na inštaláciu do väčšiny strešných plášťov.
  • Dlhá životnosť - konštrukcia zariadenia zo zliatiny hliníka odolné voči korózii, nerezové spojovacie komponenty.
  • Certifikovaná kvalita – Apollo bolo dôkladne testované a certifikované podľa ČSN EN 12101-2: 2003 v akreditovaných laboratóriách a nesie označenie CE.
  • Vysoký akustický výkon – verzia s hliníkovými krídlami utlmí až 28.0 dB.
  • Vysoká kvalita výroby - každé zariadenie je pred expedíciou podrobené funkčnému testu.

Projektová podpora

Radi Vám poskytneme projektové služby a špeciálnu službu pre-order. Kontaktujte nás, prosím, pre viac informácií týkajúcich sa používania, špecifikácie, inštalácie a servisu zariadenia Apollo.

Produktový list
© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited