Projektová podpora a riešenie Colt

Projektová podpora

Naše metódy projektovania
a nástroje

Architekti, konzultanti, vývojári i dodávatelia sa môžu spoľahnúť na širokú škálu našich odborných znalostí a integrovaný prístup.

Projektová podpora
a rešenie problémov

Projektantom, konzultantom a developerom ponúkame poradenské služby na vyriešenie problémov vo fáze projektovej prípravy pri budovách nových alebo rekonštruovaných. Čítajte viac o seminároch, ktoré ponúkame našim zákazníkom.

Projektové poradenstvo

Naši špecialisti majú hlboké znalosti technológií a postupov naprieč širokým spektrom. Máme skúsenosti s navrhovaním tých najúčinnejších kombinácií produktov a systémov, vďaka ktorým docielime požadovaný výkon a účinok.

Simulácia a kalkulácia

Účinnosť navrhovaných systémov testujeme v simulovaných počítačových podmienkach s využitím softvéru pre analýzu CFD, vďaka ktorej je možné presne predvídať prúdenie vzduchu v danom priestore. To nám umožňuje projektovať na mieru upravené koncepty, ktoré vyhovujú každej špecifickej situácii.

Vykonávame výpočty uhlov dopadu slnečných lúčov a teplotného zisku, aby sme navrhli čo najúčinnejšie systémy solárneho zatienenia.

Návrhy energeticky účinných budov

Naši odborníci môžu pomôcť architektom navrhnúť pre ich projekty energeticky najúčinnejšie systémy, ktoré integrujú prirodzenú ventiláciu, prirodzené osvetlenie i zatienenie v rámci jedného ovládacieho systému.

Architektonicky hodnotné stavby, ktoré sú funkčné

Naši odborníci navrhnú v spolupráci s architektmi riešenie, ktoré splní požiadavky Vášho projektu a súčasne bude vysoko estetické. Tiež Vám môžu pomôcť uvoľniť potenciál Vašej budovy v oblasti energetickej účinnosti, zaistiť požiarnu bezpečnosť a dodať budove nezameniteľný vzhľad, ani by bola dotknutá jej funkčnosť. 

Ďalšie súvisiace články
© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited