Securex

Securex je mechanické zariadenie (klapka) slúžiace na zníženie tlaku v priestoroch ohrozených výbuchom alebo pretlakom. Nárazovým otvorením v prípade výbuchu alebo zvýšením tlaku sa pretlak odvedie pomocou systému Securex von.

Výhody

Systém Securex bol testovaný v DMT (Deutsche Montan Technologie) v Dortmunde.

Ľahká obsluha

  • Jednoduché zamykanie - v uzatvorenej polohe je veko zamknuté a uzatvorené skrutkou z nerezovej ocele a dvoma pružinovými kolíkmi, ktoré sú určené na uvoľnenie veka pri tlaku 16 mbar alebo vyššom.
  • Tento systém je možné inštalovať na všetky typy plochých striech alebo sklonených plôch od 0 do 90 °. Pri montáži na obrubu je nutné vopred vyrobiť prírubu na zaistenie bezproblémovej montáže.
  • Telo a príruba sú vyrobené z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny (EN AW-3005 H14). Príruba môže byť prispôsobená požiadavkám inštalácie.
  • Veko sa skladá z tlakom lisovanej hliníkovej zliatiny, do ktorej je namontovaný panel z číreho alebo nepriehľadného polykarbonátu, s hrúbkou 10 alebo 16 mm. Veko je upevnené na závesoch z nerezovej ocele.
  • Elastické polyamidové gumy zabraňujú poškodeniu jednotky pri otvorení. Po vizuálnej kontrole eventuálneho poškodenia môže byť jednotka uzatvorená ručne a je opäť plne funkčná.

Klapka Securex môže byť inštalovaná na ploché strechy, do stien alebo na šikmé alebo vodorovné plochy. Inštalácia klapky je veľmi ľahká a nevyžaduje špeciálnu prípravu alebo podmienky.

Klapka Securex je vyrábaná podľa štandardu kvality ISO 9000. Každá klapka podlieha pred expedíciou testu funkčnosti.

Projektová podpora

Radi Vám poskytneme projektové služby a špeciálnu službu pre-order  Kontaktujte nás, prosím, pre viac informácií týkajúcich sa používania, špecifikácie, inštalácie a servisu zariadenia Securex.

Produktový list
Podobné produkty
© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited