MoffittVent

MoffitVent je vysoko výkonné zariadenie vyvinuté špeciálne na použitie v priemysle. Zaisťuje kontinuálnu ventiláciu nezávislú od nepriaznivého počasia.

Výhody

MoffittVent je v prevádzke veľmi efektívny a poskytuje nepretržité vetranie za každého počasia. Toto zariadenie nie je ovplyvnené smerom alebo rýchlosťou vetra – v skutočnosti sa jeho výkon zvýši v poveternostných podmienkach s vyšším vetrom.

Konštrukcia tohto zariadenia je odolná voči poveternostným vplyvom a zabraňuje vniknutiu vody do budovy v akejkoľvek rýchlosti vetra. Všetka voda sa zhromažďuje do integrálnych odvodňovacích žľabov a zvodov a je zvedená na strechu, odkiaľ je odvedená bežným systémom.

MoffittVent je navrhnutý tak, aby odolal rýchlosti vetra až do 130 MPH a v prípade potreby môže byť ľahko upravený i  na vyššiu rýchlosť vetra. Je skonštruovaný tak, aby bol v prípade, kedy nie je vyžadovaná ventilácia, prienik vzduchu minimálny.

MoffittVent je možné inštalovať na väčšine typov striech, a to buď na hrebeni strechy, šikmých alebo rovných strechách. Inštalácia je veľmi jednoduchá a nevyžaduje zložitú montáž. MoffittVent je vyrobený z materiálu odolného proti korózii a je odolný extrémnym vplyvom okolitého prostredia.

Projektová podpora

Radi Vám poskytneme projektové služby a špeciálnu službu pre-order. Kontaktujte nás, prosím, pre viac informácií týkajúcich sa používania, špecifikácie, inštalácie a servisu jednotiek MoffittVent.

Produktový list
© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited