Apollo ATI

Apollo ATI je zariadenie na prirodzený odvod tepla a splodín horenia a na denné vetranie vhodné rovnako do priemyselných budov s nutnosťou odvodu tepelnej záťaže. Zariadenie umožňuje pomocou bočných klapiek vetranie i za nepriaznivého počasia.

Klapka Apollo ATI, ktorá je odskúšaná podľa EN 12101-2, je určená na samočinné odvetranie v prípade požiaru, denné vetranie alebo na osvetlenie vnútorných priestorov denným svetlom. Obvykle sa inštaluje na strechu.

K dispozícii je polykarbonátová verzia, ktorá umožňuje prestup prirodzeného denného svetla do budovy. Je testovaná v súlade s normou EN 12101-2. Je vyrobená podľa kvalitatívneho štandardu ISO 9001 a ISO 14001 pre environmentálny manažment.

Výhody:

  • Široké možnosti využitia – klapka Apollo ATI je klasifikovaná ako zariadenie s dvojitou funkciou – môže slúžiť ako na odvod tepla a splodín horenia v prípade požiaru, tak na bežné denné vetranie. Apollo ATI  sa väčšinou inštaluje na strechu. Verzia s polykarbonátovými krídlami umožňuje prestup prirodzeného denného svetla do budovy. K dispozícii je verzia s elektrickým alebo pneumatickým ovládaním.
  • Ventilácia za každého počasia – pozdĺžne postranné klapky a deflektory poskytujú bežné denné vetranie i v podmienkach nepriaznivého počasia a dažďa. 
  • Efektívnosť a odolnosť proti poveternostným vplyvom - Apollo ATI je aerodynamicky veľmi efektívne zariadenie. Tesnenie na zariadení je tvorené profilmi EPDM, ktoré minimalizujú únik vzduchu (infiltráciu).
  • Ľahká inštalácia – Apollo ATI sa dodáva v kompletne zmontovanom stave. Vďaka variabilite základných profilov je vhodné na inštaláciu na väčšinu typov strešných krytín.
  • Dlhá životnosť - Apollo ATI sa vyrába z odolnej zliatiny hliníka, pánty sú z nerezovej ocele.
  • Osvedčená kvalita – Apollo ATI je dôkladne testované a certifikované podľa ČSN EN 12101-2 v akreditovaných laboratóriách a nesie označenie CE.
  • Vysoká tepelná izolácia – Apollo ATI má vysoké izolačné schopnosti a spoľahlivo zabraňuje úniku tepla.
  • Vysoký akustický výkon – verzia s hliníkovými krídlami utlmí až 28.0 dB.
  • Vysoká kvalita výroby - každé zariadenie je pred expedíciou podrobené funkčnému testu.

Projektová podpora

Radi Vám poskytneme projektové služby a špeciálnu službu pre-order. Kontaktujte nás, prosím, pre viac informácií týkajúcich sa používania, špecifikácie, inštalácie a servisu jednotiek Apollo ATI.

Produktový list
© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited