Labyrinth

Labyrinth je veľmi účinné zariadenie na prirodzené vetranie a na zaistenie kontinuálnej ventilácie nezávisle od počasia. Labyrinth je špeciálne vyvinutý na použitie v priemyselných priestoroch.

Výhody

Labyrinth je zariadenie nenáročné na inštaláciu a nevyžaduje žiadnu špeciálnu prípravu. Montáž je možné vykonať bez nutnosti prerušenia výroby, čo priaznivo ovplyvňuje celkové náklady. Labyrinth je funkčné relatívne jednoduché zariadenie, preto je 100 % spoľahlivé. Zariadenie je vyrobené z vysoko kvalitného hliníka Colterra, čo je zárukou jeho vysokej odolnosti, dlhej životnosti a minimálnych nákladov na údržbu. Toto všetko činí Labyrinth mimoriadne ekonomickým zariadením.

Účinná a úsporná ventilácia

Zariadenie Labyrinth je zariadenie určené na prirodzené vetranie (aeráciu) a na zaistenie kontinuálnej ventilácie nezávislé od počasia. Ventilačné jednotky vhodne umiestené na streche odvádzajú horúci, hore stúpajúci vzduch a umožňujú prívod čerstvého vzduchu a to bez použitia externého zdroja energie. Labyrinth je vhodný rovnako do priemyselných prevádzok, všade tam, kde je generované veľké množstvo tepla, ktoré je potrebné odviesť a súčasne účinne znížiť emitovaný hluk.

Projektová podpora

Radi Vám poskytneme projektové služby a špeciálnu službu pre-order. Kontaktujte nás, prosím, pre viac informácií týkajúcich sa používania, špecifikácie, inštalácie a servisu jednotiek Labyrinth.

Produktový list
© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited