CoolStream S∙T∙A∙R na celoročnú prevádzku

Rad Colt CoolStream S∙T∙A∙R tvoria systémy, ktoré zaisťujú vetranie, chladenie, vykurovanie a recirkuláciu vzduchu v priebehu celého roka.

Leto

V lete využívajú systémy radu CoolStream S∙T∙A∙R adiabatické chladenie na ochladzovanie vzduchu. Vonkajší vzduch prechádza v strešnej časti špeciálnym desorpčným médiom a ďalej je privádzaný do miestností.

 

Jar a jeseň

Aj na jar a jeseň môže byť potrebné chladenie, napr. v miestnostiach s vysokou vnútornou teplotou. Zaradenia radu T, A a R využívajú toto teplo na úpravu čerstvého vonkajšieho vzduchu a dodávajú do miestnosti vzduch s vopred definovanými vlastnosťami. Vonkajší vzduch je ohrievaný teplým vzduchom z budovy recirkuláciou, a tak je privádzaný vzduch predhriaty.

 

Zima

V zimných mesiacoch je možné využívať teplý vzduch v budove na ohrev vonkajšieho vzduchu. To umožňuje modelu R v prípade potreby predhriať privádzaný vzduch na požadovanú teplotu.

Katalóg na stiahnutie
V súlade s ErP
ErP
Colt ponúka širokú škálu systémov CoolStream, ktoré sú v súlade s nariadením EU1253/2014 založenom na základe smernice ErP 2009/125/EC.
© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited