Airlite

Airlite je žalúziová klapka na automatický odvod tepla a splodín horenia. Okrem funkcie požiarneho vetrania zaisťuje rovnako prirodzené vetranie a denné osvetlenie vnútorných priestorov budov.

Použitie výrobku

Vzhľadom na premyslený dizajn a energeticky účinnú konštrukciu je klapka Airlite vhodná nie len pre priemyselné objekty, ale taktiež pre komerčné a verejné budovy.

Výhody

V porovnaní s bežnými systémami ponúkanými na trhu vykazuje Airlite podstatne nižšie straty spôsobené nežiaducim únikom tepla a vzduchu. Zaručuje tak neobyčajne vysokú energetickú účinnosť a navyše má tiež vynikajúce zvukovo-izolačné vlastnosti. Malý počet pohyblivých dielov sa prejavuje nízkym opotrebením, a preto klapka dosahuje veľmi vysokú odolnosť a dlhú životnosť. Klapku Airlite je možné namontovať v ľubovoľnej polohe od 0 do 90°. Modul s transparentnými lamelami ju umožňuje využiť tiež na denné osvetlenie vnútorných priestor budov.

Projektová podpora

Radi Vám poskytneme projektové služby a špeciálnu službu pre-order. Kontaktujte nás, prosím, pre viac informácií týkajících sa používania, špecifikácie, inštalácie a servisu jednotiek Airlite.

 

Produktový list
Podobné produkty
© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited