FCO

FCO zaisťuje prívod a odvod vzduchu, môže slúžiť i na denné osvetlenie vnútorných priestorov budovy, má široké využitie ako v priemyselných, tak komerčných a obytných objektech.

Výhody

  • Široké možnosti využitia - FCO je zariadenie určené na prirodzený odvod tepla a splodín horenia a na denné vetranie, môže rovnako slúžiť na prívod a odvod vzduchu. Obyčajne sa inštaluje vertikálne na zaistenie prívodu a odvodu vzduchu.
  • Varianty s polykarobonátom a sklom umožňujú denné presvetlenie vnútorných priestorov budovy. Zariadenie sa často používa ako koncový prvok potrubných klimatizačných systémov. Môže byť ovládaný elektricky, pneumaticky alebo ručne, vyrába sa s celým radom variantov lamiel, príslušenstva a v rôznych povrchových úpravách.
  • Vysoký výkon – zariadenie FCO je aerodynamicky veľmi účinné a odolné voči poveternostným vplyvom.
  • Ľahká inštalácia – zariadenie FCO sa dodáva plne zmontované, vďaka celému radu variantov prírub je možné zariadenie inštalovať do fasády, zasklenia alebo stavebných otvorov.
  • Dlhá životnosť - FCO je vyrobené z vysoko odolnej zliatiny hliníka, triedy 3005 v súlade s EN573-3, lamely sa otáčajú na dvojitých ložiskách odolných voči UV žiareniu.
  • Kvalita výroby - každá jednotka FCO je pred expedíciou podrobená funkčnému testu.

Projektová podpora

Radi Vám poskytneme projektové služby a špeciálnu službu pre-order. Kontaktujte nás, prosím, pre viac informácií týkajúcich sa používania, špecifikácie, inštalácie a servisu jednotiek FCO.

Produktový list
© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited