Colt posilňuje prítomnosť v Turecku

Júl 2017

Colt posilňuje prítomnosť v Turecku

Colt je prítomný v Turecku od roku 1997 a spolupracuje s lokálnymi partnermi, ktorým poskytuje komplexnú podporu pri návrhoch a realizačných riešeniach systému Colt. Jedným z posledných projektov je inštalácia zariadení pre prirodzené vetranie na elektrárni Yunus Emre. Colt pripravuje pre lokálny trh webové stránky, na ktorých zákazníci nájdu detailné informácie o inovatívnych, nákladovo vyvážených a udržateľných riešeniach pre úpravu klímy vo vnútri budovy.

Webové stránky budú znamenať, že zákazníci budú môcť ťažiť z bohatého on-line obsahu, ktorý je jednoduchý pre navigáciu, čo pomáha procesu prípravy špecifikácii. Cieľom je nadviazať komunikáciu so zákazníkmi a získať cennú spätnú väzbu. Stránky budú obsahovať informácie o produktoch, ktoré pomáhajú zákazníkom pochopiť kompletné riešenia ponuky Colt. Technické údaje, videá alebo prípadové štúdie poskytujú podrobný prehľad o systémoch Colt a ich využitie pre lepšiu pohodu prostredia vo vnútri budovy od maloobchodných, kancelárskych či iných priestorov, až po rozsiahle priemyselné objekty alebo výrobné haly. Webové stránky Colt tak návštevníkom umožnia zostať v bezprostrednom kontakte s dianím vo firme aj odbore formou noviniek a cieleného obsahu.

O spoločnosti Colt International

Firma Colt sa špecializuje na poskytovanie inovatívnych riešení, služieb a servisu v oblasti technológii požiarnej ochrany, odvetrávania, solárneho tienenia a kontroly mikroklímy, ich servis a údržbu. Firma Colt je odborníkom na dodávateľské služby podľa modelu Design & Build a následný servis.

Súčasne je tiež výrobcom unikátnych produktov a systémov, ktoré vo svojich riešeniach navrhuje. Firma Colt je v jednotlivých krajinách prítomná formou lokálnych zastúpení, ktoré majú podporu globálneho tímu pre výskum a vývoj a regionálne centralizované výrobné kapacity.

Firma Colt plne vlastní pobočky v 16 krajinách sveta a na ostatných vybraných trhoch je prítomná prostredníctvom distribútorskej siete. Výrobné kapacity firmy sú umiestnené v Spojenom kráľovstve, Holandsku, Nemecku, Číne a Austrálii. Úspech firmy Colt je založený na praxi získaných skúseností, vďaka ktorým sú ich riešenia inovatívne, nákladovo vyvážené a udržateľné.

Pre viac informácii kontaktujte Colt International.

Ísť späť

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited