Colt je pripravený na BIM

Sep 2017

Colt je pripravený na BIM

Komplexné dáta v jednoduchom nástroji
Naši zákazníci najlepšie vedia, že ani jeden z výrobkov nie je totožný. Variantov je mnoho a rozmanitosť je obrovská – veľkosti, modely, príslušenstvo… a je to tiež to, čo u nás oceňujú.  Nový Colt BIM konfigurátor je komplexný a užívateľsky prívetivý nástroj, ktorý je ľahko využiteľný v rámci Vášho vlastného softwarového vybavenia a ktorý Vám značne zjednoduší orientáciu v extrémne zložitých a obsiahlych informáciách o produktoch. Colt BIM konfigurátor je k dispozícii v troch jazykových mutáciách: v nemčine, angličtine a holandčine.

Ako Colt BIM konfigurátor funguje
V skutočnosti to funguje podobne, a ako keď si zákazník vyberá príslušenstvo do nového auta: namiesto štandardizovanej verzie produktu dostane každý svoj vlastný model. Aby sme to mohli dosiahnuť, Colt BIM konfigurátor obsahuje mieru detailných informácii.

Prezentácia produktov v reálnom čase
Colt BIM konfigurátor je extrémne rýchly a užívateľsky prívetivý: konfigurácia výrobku prebieha krok za krokom. Prakticky v reálnom čase a v 3D. Kompletná konfigurácia je nakoniec k dispozícii k stiahnutiu v podobe kompatibilnej so všetkými programami bežne používanými pre vytváranie projektov, ako napr. Autodesk, Revit... a tiež v rôznych formátoch, vrátane IFC.

Behom konfigurácie sa vygeneruje dvojrozmerný výkres vo formáte DWG a textová špecifikácia pre vybraný model a jeho konfiguráciu a tie sú potom k dispozícii na stiahnutie.

COLT BIM konfigurátor optimalizuje nie len projekt a jeho prevedenie, ale zohľadňuje tiež následnú prevádzku a údržbu zariadení. Ktokoľvek má prístup k projektovej dokumentácii, má tiež prístup k informáciám o výkonovej kapacite. Toto nie len že uľahčuje riadenie projektu, ale tiež napomáha k lepšej spolupráci medzi rôznymi stranami behom procesu projektovania, výstavby a tiež samotnej prevádzky.

Prejsť na konfigurátor Colt BIM
Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás pre viac informácií.

Ísť späť

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited