Colt Eastern Europe oslavuje 10. výročie od svojho vzniku

Dec 2015

10. výročie vzniku Colt Eastern Europe. Ďakujeme našim zákazníkom.

Colt Eastern Europe oslavuje 10. výročie od svojho vzniku. Pre Colt International s.r.o. je dosiahnutie dekády existencie firmy významným míľnikom obchodného rastu, posilnenie teritoriálneho zastúpenia a súčasne záväzkom kontinuálneho rozvoja firmy v budúcnosti.

,,Chcel by som za seba a všetkých svojich spolupracovníkov poďakovať predovšetkým našim zákazníkom a obchodným partnerom. Máme za sebou 10 rokov existencie a už teraz môžem povedať, že to bolo 10 veľmi úspešných rokov. Podarilo sa nám nadviazať na mimoriadny úspech spoločnosti v Európe a rozvinúť naše aktivity na Slovensku, v Čechách a v Poľsku“, povedal Albert Motejzík, generálny manažér pre východnú Európu.

Colt pôsobí od roku 2005 na slovenskom, českom a poľskom trhu pod spoločným názvom Colt Eastern Europe a okrem zastúpenia v Bratislave, Prahe a Varšave má i regionálne zastúpenie v Košiciach a Zlíne. Na Slovensku  má Colt na svojom konte  viac ako 1000 projektov z oblasti odvodu tepla a splodín horenia- požiarneho odvetrania, klimatizačných a chladiacich systémov, slnolamov, fasádnych systémov a priemyselnej ventilácie. Zariadenia Colt sú použité na miestach, ako sú obchodné a nákupné centrá, podzemné parkoviská, bytové domy, športové a skladovacie haly, školy, divadlá, hotely, kancelárske budovy, výrobné haly, elektrárne a mnoho ďalších doma aj v zahraničí.

Čo nás odlišuje

Colt International poskytuje ponuku služieb a produktov v oblasti požiarnej ochrany, klimatizačnej techniky, architektonických riešení a servisu v rozsahu, ktorý je štandardom vo všetkých pobočkách firmy, na 5 kontinentoch. Prioritou je individuálny prístup ku klientom a kvalita zákazníckeho servisu od projektov, inštalácie až po následný technický servis zariadení. Spoločnosť Colt sa pozerá na projekt ako na jeden celok. Vďaka širokej znalosti špecialistov firmy Colt zabezpečuje našim zákazníkom zakaždým projekt na mieru, ktorý prispôsobujeme ich individuálnym potrebám a spolupracujeme s nimi po celú dobu realizácie projektu.

Ísť späť

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited