Apollo Mono je v BIM

Máj 2018

Komplexné dáta v jednoduchom nástroji

V ponuke Colt nie sú produkty, ktoré by boli rovnaké. Colt ponúka najrôznejšie varianty, či už z hľadiska veľkosti, dizajnu, možností... A to je presne to, čo naši zákazníci oceňujú. Vďaka novému konfigurátu Colt BIM sa spoločnosti Colt podarilo prehľadne na jednom mieste usporiadať mimoriadne množstvo zložitých informácii o produktoch a sprístupniť ich pomocou jednoduchého softwarového nástroja svojim zákazníkom. Konfigurátor Colt BIM je k dispozícii v troch jazykoch: nemčine, angličtine a holandčine.

Ako konfigurátor BIM funguje?

V skutočnosti funguje podobne ako konfigurátor nového automobilu: namiesto štandardného produktu si zákazník vytvorí svoj vlastný model.

Prezentácia produktu v reálnom čase

Configurátor Colt BIM je skutočne veľmi rýchly a pohodlný: výrobky sú konfigurované krok za krokom, v reálnom čase a v 3D. Konečná konfigurácia je k dispozícii k stiahnutiu pre všetky bežné programy plánovania: napr. Autodesk-Revit a v rôznych formátoch, napr. IFC Počas konfigurácie je tiež generovaný dvojrozmerný výkres vo formáte DWG a k dispozícii k stiahnutiu je aj text špecifikácie pre vybranú konfiguráciu modelu..

Vďaka plánovaniu v konfigurátore Colt BIM je možno optimalizovať procesy. Pokiaľ máte prístup k projektu, môžete použiť údaje o výkone. To uľahčuje riadenie projektu aj spoluprácu počas fázy plánovania, výstavby a prevádzky.

Apollo Mono

Ísť späť

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited